O Nas - Kropla Relaksu płynny magnez z minerałami - 100% naturalny
Witamy na oficjalnej stronie producenta preparatów magnezowych Kropla Relaksu

O Nas

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem ekologicznych produktów kosmetycznych i terapeutycznych na bazie magnezu, a nasze produkty poza minerałem Mg wyróżniają się wyselekcjonowanymi , bioaktywnymi koncentratami roślinnymi, bogatymi w witaminy, oraz makro i mikroelementy.🌱🌿🌾🍃💦

📣Zawartość BIOaktywnych składników naturalnych od 95,5% do 80%.

♻️Opakowania dla magnezu terapeutycznego zostały wykonane z trzciny cukrowej ( wolne od ftalanów i BPA).

🌱Wszystkie produkty Kropla Relaksu łączą w sobie pielęgnację na wysokim poziomie ze skutecznością magnezu uczestniczącego w większości procesów biochemicznych na poziomie komórkowym.

💦Zawierają wysoce przyswajalny chlorek magnezu w połączeniu z koncentratami roślin- są to składniki nawilżające i zatrzymujące wodę w naskórku, poprawiające elastyczność, przywracające komfort i miękkość.

🌿Ułatwiają przenikanie substancji aktywnych, działają przeciw zapalnie i antybakteryjne. Dodatkowo wzmacniają naczynia krwionośne, poprawiają metabolizm, odbudowują barierę ochronną. Kropla Relaksu to kosmetyki które dostarczają magnez i jednocześnie dbają o naszą skórę.

🦠Nasze kosmetyki posiadają badania dermatologiczne i mikrobiologiczne dla każdego produktu i są bezpieczne dla osób z problemami skóry, alergików, kobiet w ciąży, matek karmiących, osób starszych oraz dzieci.

🧪Nie posiadamy w składzie : SLS, sztucznych barwników, konserwantów, silikonów.

Przywracamy zdrowie i piękno Twojej skóry 🌱🌿🌾💦

Sposób produkcji

Produkty terapeutyczne i kosmetyczne Kropla Relaksu naturalny magnez są przygotowywane w laboratorium pod okiem doświadczonych biotechnologów. Proces produkcyjny jak i konfekcjonowanie, odbywa się zgodnie z wytycznymi rozporządzeń UE dotyczących produkcji kosmetyków. Dodatkowo, poza wymaganymi atestami, przeprowadzamy badania dermatologiczne (odrębne dla każdego produktu) by mieć pewność bezpieczeństwa stosowania, także u osób z problemami skóry.